پاییز یک

سلام

طبق سنتی مسبوق*، همین اول فصلی کشکولی ارائه می‌دهیم تا که قبول افتد و که در نظر آید

در درایو E لب‌تاپ، یک پوشه دارم از فیلم‌های دانلودی! دیشب هواشناس رو دیدم. قشنگ بود. (ورزش تیر و کمان، شیک است ها)

در این فیلم، مراسم سوگواری در زمان حیات هم جالب انگیز بید.angel

". اینجا جاییه که دوستان و اقوام دور هم جمع شدن. درست همانطور که میرن به مراسم سوگواری، فقط با این تفاوت که اون فرد زنده است تا بتونه همه رو ببینه" 

اینم یک خاظره جالب از اینجا

"امروز تو راه شاهرود به سبزوار چند تا تابلوی سوال و جواب جالب بود. یه سوالش این بود که چرا دود از دودکش بالا میره؟ من دیگه داشت خوابم می برد که این سوال رو خوندم و فکر کردم که چرا؟حتما چون هوای گرم سبکه و میره بالا و از این حرفها. چند کیلومتر بعدترش پاسخ رو نوشته بود: چون ظاهرا چاره ی دیگه ای نداره.! من و همسری کلی خندیدیم و خواب از سرمون پرید. واقعا کار جالبی بود."

و

+ تجربیات 27 ساله یک پزشک!

۷ سال است که با افتخار دیپلم گرفته‌ام ، ۷ سال و کمی بیشتر دانشجوی پزشکی و مابقی پزشک و کارهای مربوطه

۲۷ سال است روپوش سفید پزشکی پوشیده‌ام و در بیمارستان و درمانگاه و مطب نفس می‌کشم.

و حالا پس از ۲۷ سال فهمیده‌ام که: 

کامل مطلبwink

گویا یکی از سنت‌های علمای گذشته ما، نوشتن کشکول بوده است. که شاید معروفترین آن‌ها کشکول شیخ بهایی علیه الرحمه باشد. در کشکول، بیشتر سخنان و نکات زیبایی که از این طرف و آن طرف به دست می‌آمده، نوشته می‌شده است.

هواشناس و دود و سابقه 27 ساله

ولباگ (به مناسبت شانزدهم شهریور-روز بلاگستان فارسی)

شوخی کده (جای شادمانی و خوشحالی)

,سال ,رو ,یک ,جالب ,سوال ,    ,سال است ,۷ سال ,27 ساله ,از این

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نهضت مطالعه نید وبمستر مباحث علوم رفتاری و فرآیندهای ذهنی نمایندگی بیمه میهن ساوه (مهندس سودابه یاری) فروشگاه شرکت بوتیا مسیر مانا (سهامی خاص) قطب نمای تجارت تجهیزات بانک خازنی شرح